Medzinárodný pouličný štýl podľa Hanneli Mustaparty exkluzívne u Deichmanna

Novou online kolekciou „Collection Edited by Hanneli Mustaparta“ vyčaruje Deichmann medzinárodný veľkomestský štýl vo vašej skrinke na topánky. Nórska štýlová ikona Hanneli Mustaparta, žijúca v New Yorku, totiž prináša spoločne s najväčším európskym maloobchodným predajcom obuvi limitovanú edíciu. Milovníčky obuvi už na ňu nemusia dlho čakať.

Od 1. októbra 2015 budú môcť zakúpiť exkluzívne v internetovomobchode Deichmann (www.deichmann.com) desať modelov z kolekcie „Collection Edited by Hanneli Mustaparta“. Kolekciu charakterizuje Hannelin medzinárodný štýl. Nájdete v nej ako modely ležérne, tak športovo hravé i elegantne ženské.

Od úspešnej modelky k oslavovanej streetstylovej hviezde: Hanneli Mustaparta prerazila vo svete módy ako uznávaná módna ikona. Vďaka dokonalému citu pre módu ovplyvňuje módne trendy zajtrajška. Nie nadarmo obsadzuje popredné miesta v rebríčkoch najlepšie oblečených žien. Svoj perfektný zmysel pre štýl dokazuje aj v novej kolekcii pre najväčšieho európskeho maloobchodníka s obuvou. Spoločne s tímom odborníkov spoločnosti Deichmann vybrala modely určené pre milovníčky módy.

Či už ide o štýlovú obuv typu Chelsea v lakovanom prevedení, športové tenisky na nazúvanie v kombinácii materiálov alebo rockové čižmy nad kolená – milovníčky obuvi nájdu v aktuálnej sezóne jeseň/zima vhodného sprievodcu ku každému outfitu a na každú príležitosť. Úchvatné slávnostné trblietavé lodičky aj módna tmavomodrá členková obuv prinášajú do všedného dňa pôvab a eleganciu. S vysokomódnymi poltopánkami v dandy štýle sa do zbierky topánok žien milujúcich módu dostáva androgýnny vzhľad. Ležérne nízke čižmy, štýlové poltopánky so zipsom alebo elegantná šnurovacia obuv v trendových farbách: čiernej a marsala túto kolekciu dokonale dopĺňajú. Cenové rozpätie kolekcie siaha od 19,90 € do 44,90 €. Vďaka dostupným cenám si tu snáď záujemcovia o módu nájdu i viac než len jeden nový obľúbený pár obuvi.

deichmann

Hanneli Mustapartu nová kolekcia obuvi nadchla: „Do týchto minimalisticky pôsobiacich modelov s jasnými líniami som sa úplne zamilovala. Vďaka kreatívnym detailom, ako sú módne zipsy, farebné prešívanie, robustné podošvy alebo vysokomódne materiály – od lesklého laku až po štruktúrovaný tvídový vzhľad – sa táto obuv stáva niečím naozaj výnimočným."

Stúpajúca hviezda na módnom nebi

Záľuba v minimalistických a prostých tvaroch sa prejavuje aj na Hannelinom blogu hanneli.com, ktorý priviedla k životu v roku 2009. Vydarený koncept blogu, kombinujúci vlastné streetstylové fotografie a dokonale zostavené outfity, sa stal jej vstupenkou do sveta módy. Tajomstvo jej úspechu je jednoduché: kvalita namiesto kvantity. Jej módne príspevky sprevádzajú výstižné, stručné texty. „Najprv som písala len vo svojej materčine – nórsky, ale čitatelia ma prosili, aby som písala aj anglicky. Hneď som to urobila,“ spomína si Hanneli na začiatky svojej blogerskej kariéry. Ako jedna z prvých fotografovala pouličný štýl návštevníkov medzinárodných týždňov módy. Jej blog veľmi rýchlo objavili módne časopisy ako Madame alebo Elle. Na medzinárodnú scénu však prenikla ako hosťujúca fotografka pre americký Vogue.

Od tej doby sympatickú priekopníčku trendov považujú za módny vzor a necháva sa ňou inšpirovať veľa nadšených milovníčok módy. „Tešíme sa na spoluprácu s medzinárodnou módnou ikonou Hanneli Mustapartou. Presvedčili nás predovšetkým jej estetické streetstylové modely,“ hovorí Ulrich Effing, vedúci firemnej komunikácie spoločnosti Deichmann. „Vďaka spolupráci s Hanneli sme do kolekcie jeseň/zima vniesli nové, kreatívne impulzy.“ Po spolupráci so Švédkou Caroline Blomst a Taliankou Veronicou Ferraro je to pro spoločnosť Deichmann už tretia kolekcia, ktorá vznikla v spolupráci s módnou ikonou.

Ďalšie informácie nájdete na www.deichmann.com.

Reklama

Video