Vitamíny krásy, ktoré skutočne pomáhajú

Truvivity! Zapamätajte si toto slovo, keď budete vyhľadávať možnosti, ako vyzerať a cítiť sa lepšie nielen navonok, ale aj zvnútra. Táto novinka v oblasti nutrikozmetiky využíva komplexy PhytoInfuse Complex a PhytoCeramide Complex a krásychtivým ženám nielenže pomáha byť krajšími, ale predovšetkým, cítiť sa tak aj zvnútra.

Poznáte to, stres a zhon a prvé pupáčiky sú na svete. Ak bojujete s neustálym striedaním peknej a následne zanesenej pleti, problém bude niekde vo vnútri. Pochopiteľne, ako prvé siahnete po novom zázračnom kréme alebo v lepšom prípade, nových čistiacich prípravkoch na pleť. Ak nepomáhajú drahé či overené prípravky kamarátok, skúste sa skrášliť „zvnútra“.

TRUVIVITY je nová značka spoločnosti Amway. Tento kozmetický systém je zložený z doplnku stravy v tabletkách a doplnku stravy vo forme nápoja, ktorý je mimochodom veľmi chutný. Tabletky zaisťujú prísun vitamínov A a C a zinku, ktoré spolupôsobia a prispievajú k udržaniu normálneho stavu pleti a k ochrane kožných buniek pred oxidačným stresom. Nápoj s obsahom vitamínu C prispieva ku zníženiu únavy a vyčerpania a napomáha k správnej tvorbe kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre pružnosť pokožky.

truvnity

Samozrejme, kvalitné krémy a ostatné kozmetické prípravky, ktoré aplikujeme na tvár môžu veľmi pomôcť k dosiahnutiu krajšej pleti, ale nie je to pravidlo. Obzvlášť, ak trpíte nedostatkom vitamínov a minerálov krásy. Výrobky TRUVIVITY pôsobia zvnútra. Systém je určený pre ženy aj mužov, dopĺňa denný režim staroslivosti o pleť a zameriava sa na krásnu pleť vďaka dvom novým komplexom:

PhytoInfuse Complex obsahuje tri rastlinné výťažky: výťažok zo šípiek, kustovnice čínskej a hroznových jadierok. Výťažky z hroznových jadierok a z šípiek pomáhajú chrániť bunky pred volnými radikálmi. Pšeničné ceramidy obsiahnuté vo PhytoCeramide Complexe sú prírodné, bezlepkové rastlinné ceramidy z celozrnnej pšenice.

Truvinity sa užíva každý večer vo forme 2 tabliet, pretože regeneračné procesy prebiehajúce v pleti počas noci, aby sa vysporiadal s negatívnymi účinkami pôsobenia okolitého prostredia na pleť. Nápoj Truvinity sa môže piť ráno alebo v priebehu dňa. Pomáhajú proti únave pleti, pomôžu dosiahnúť krajší a zdravší vzhľad.

Rozhodne stojí za vyskúšanie!

Redakcia WINK

 

Reklama

Video