Dermacol svadobné líčenie – dokonalé a dlhotrvajúce!l

Svadobný deň patrí medzi najdôležitejšie udalosti v živote. Vhodný výber šiat, doplnkov, účes a dokonalý make-up prispejú k jeho výnimočnosti. Líčenie musí vydržať bezchybné celý deň i noc, a to aj v prípade, že vám sem-tam vyhŕkne aj slza dojatia. Preto je dôležité staviť na kvalitné produkty s označením dlhotrvajúce a vodoodolné. 

Pleť

Pleť pred samotným líčením dôkladne vyčistite. Použite podkladovú bázu, ktorá pleť vyhladí, vyplní vrásky a póry, zabráni usadzovaniu make-upu a zvýši jeho odolnosť počas celého dňa. Zvoľte krycí vodoodolný make-up, ktorý pleť zjednotí, zakryje všetky nedokonalosti a vydrží dlhý čas. Zmatňujúci minerálny púder svojou priľnavosťou zaručí perfektný konečný efekt. Výsledkom bude pestovaný a farebne zjednotený vzhľad pleti. 

Podkladová báza Dermacol Satin Make-up Base – 8,93 eur

Dermacol Wake&Makeup – 12,69 eur

Zmatňujúci púder Dermacol Mineral Compact Powder – 5,61 eur

svadobne

Oči

Oči môžete nalíčiť výraznejšie, a zároveň zachovať nežný dojem. Aplikujte jemný zlatý odtieň do stredu viečok a pod obočie. Pridajte hnedý odtieň, ktorý dodá očiam dôraz. Pre výnimočný objem a predĺženie rias použite riasenku Angelash.

Dermacol Angelash – 9,59 eur

Dermacol BonBon Eye Shadow Velvet Look, odtieň č. 33  – 2,99 eur

Dermacol Ultra Black Dipliner Black Sensation – 5,60 eur

Tip vizážistu Dermacol Tomáša Vidu: „Svadobný deň je často aj o slzách šťastia, spoľahnite sa preto na vodoodolné produkty.“

Pery

Počas svadobného dňa budete rozdávať bozky na všetky strany. Pre pocit vláčnych pier ich dôkladne hydratujte. Na pery aplikujte dlhotrvajúci briliantový lesk, ktorý k perám dôkladne priľne a nebude sa lepiť.

Dermacol Brilliant Lip Gloss, odtieň č. 2  – 4,99 eur

Tip Dermacol: Dokonale zladené jemné šperky nechajú vyniknúť váš prirodzený pôvab.

Vizáž: Dermacol/Tomáš Vida

Foto: Dermacol/Jena Šimková

Svadobné šaty zapožičal módny návrhár Richard Rozbora.

Šperky zapožičala predajňa Swarovski Eurovea Bratislava.

Reklama

Video