Novinky od Dermacolu sú stvorené pre Vianoce

Vianoce sú za dverami, čas vianočných párty a zábavy je tu. Chceme vyzerať neodolateľne a príťažlivo za každých okolností. Kozmetická značka Dermacol pre nás pripravila zaujímavé produkty, na ktoré by sme chceli upozorniť. 

Ako prvý produkt predstavujeme liftingovú starostlivosť BT CELL BLUR s účinkom podobným ako po aplikácii botulotoxínu. BLUR znamená okamžité zakrytie alebo zamaskovanie.

Je to bezfarebný krém vyhladzujúci vrásky a prejasňujúci pleť. Má príjemnú krémovú konzistenciu. Krém je hustejší, no nezanechával hustý mastný film. Do pokožky sa vstrebáva pomerne rýchlo, vzhľadom na hustejšiu konzistenciu a má veľmi príjemnú vôňu.

cellu derma

Rozjasňujúci make-up s okamžitým efektom Wake&Makeup je druhým produktom, ktorý nás v redakcii zaujal. Odporúčame ho dámam, ktoré majú problematickú pleť a potrebujú zakryť všetky nedokonalosti bez pocitu zaťaženia alebo ženám, ktoré milujú vzhľad "vyretušovanej" pleti. 

wake up makeup 2

Ak ste ešte nepočuli o "strobingu", pozrite si ako rozjasňovať pleť na tomto linku  strobing. Jedným z produktov, ktoré vám rozjasnia pleť na počkanie je veľmi nenápadný produkt v oddelní líceniek - Shine ritual. 

derms

Má veľmi jemnú krémovú konzistenciu. Môžete ho nanášať prstami alebo štetcom. Vašu pleť jemne rozjasní. Neodporúčame používať dámam, ktoré majú nadmerne premastenú pleť. Shine ritual je produkt vhodný pre normálnu, suchú a zmiešanú pleť.

V prípade, že chcete na vianočnej párty krásne žiariť, siahnite po ďalšom výbornom produkte od značky Dermacol - Sheer, face illuminatorSvetlo odrážajúce čiastočky opticky maskujú akékoľvek nedokonalosti, vrásky či kruhy pod očami. ľahký gél obsahuje silikóny, kyselinu hyalurónovú a vitamínom E, ktorý vyhladzuje, hydratuje a zvláčňuje pleť. 

sheerOdporúčame tento produkt pridávať do denného krému na okamžité rozjasnenie celej pleti. Sheer však môžete použiť namiesto Shine ritual lícenky na rozjasnenie vystúpených častí tváre - na lícne kosti, chrbát nosa, pod obočie či na bradu. 

Ak máte rady rozjasňujúce lícenky, farba na líčka Blush & Illuminator vás očarí. Má hodvábnu textúru, obsahuje dva púdre, ktoré sa krásne dopĺňajú. 

derm

 

Túto farbu na líčka odporúčame aplikovať v prípade, že máte normálnu, suchú alebo zmiešanú pleť. Krásne rozžiarí a dodá "šťavu" a vláčnosť. Pre mastný typ pleti je farba Blush & Illuminator nevhodná, zvýrazňuje na nej premastenie a nedokonalosti. 

autor: wink

 

Reklama

Video