Zaujalo nás: Maskara s nylonovými vláknami.

Na trhu máme 3D mihalnice, 4D mihalnice, ktoré sa lepia v kozmetickom salóne. 3D a 4D mihalnice vcelku, ktoré si nalepíte v pohodlí domova a objavili sme pre vás ďalšiu novinku, 3D maskaru!

Maskara je dvojkroková, v prvom kroku nanesiete špeciálnu predlžujúcu maskaru, klasicky čiernu, ktorá obsahuje včelí a karnauba vosk, vďaka čomu budú mihalničky flexibilné a nepolámu sa. 

V druhom kroku nanesiete drobné nylonové vlákna, klasickým spôsobom, akoby ste si naniesli ďalšiu vrstvu špirály. Tieto dva kroky opakujete dovtedy, kým nedosiahnete požadovanú dĺžku a hustotu mihalníc.

V našej redakcii sme ju skúšali 3 rôzne typy žien. Nositeľka šošoviek, "citlivka" a extrémne náročná špirálová "maniačka". :-) Všetky sme boli spokojné. Pri "extrémistke" sme si neboli celkom isté, pretože aj keď sa jej to páčilo, pre nás menej náročných, mala tých vrstiev až príliš veľa. Preto odporúčame, všetko s mierou, aby sa vaše mihalničky nepodobali na mušie nôžky.

Špirálu nájdete na www.sexylashes.eu! Odporúčame všetkým náročným ženám, ktoré milujú výrazné riasy. Ženám, ktoré si chcú mihalničky iba jemne predlžiť (vtedy stačí 1 vrstva vlákien). Tiež ženám, ktoré chcú mihalničky poriadne zahustiť (vlákna vtedy "neťahajte do dĺžok, ale zahustite nimi stred mihalníc).

3D maskara 13D maskara 2

autor: redakcia wink

foto: sexylashes.eu

 

 

 

Reklama

Video