Step by step: Vyskúšajte výhody farebnej vodovej linky.

Viete akú má výhodu farebná vodová linka? V skratke, dlho vydrží, dosiahnete ňou 100% sýtosť farby a veľmi ľahko sa s ňou líči. Vyskúšajte ju spolu s nami.

Budete potrebovať: vodovú farbu (žiadne "temperky" a nekradnite svojim deťom farby na "výtvarku"), je to farba určená na líčenie tváre, čiernu tekutú linku, čiernu ceruzku, špirálu, umelé mihalnice (pre krajší "kuk"). Farebnú linku môžete líčiť nad čiernu tekutú, avšak nie je to vôbec pravidlo. Farebná linka vynikne sama o sebe, nesteká, nesype sa na tvár a hlavne, veľmi dobre drží celý deň.

1. Nalíčte si sivou ceruzkou linku, ktorú by ste chceli na očiach mať. Cez túto sivú linku maľujte čiernu tekutú linku. Najprv si nalíčte iba "cípik" na konci oka.

2. Tento cíp na konci oka vyplňte.

3. Krok po kroku, čiarku po čiarke líčime linku ďalej, smerom ku vnútornému kútiku oka.

4. Čiernu linku ukončite na konci vnútorného kútika.

5. Čiernou ceruzkou prejdite po vnútornej linke horného viečka, tak aby ste na ňom vyplnili každý svetlý bod. 

6. Namočte si linkový štetec do vody a potom do vodovej farby. Môžete líčiť linku. Farba vám zaschne a vyzerá perfektne. Dosiahnete absolútne dokonalú sýtosť farby. 

7. Špirála a umelé mihalnice na záver. A je to! Krásne linky sú na svete.

Vyskúšajte rôzne odtiene liniek, na leto je to ideálne líčenie. Zvoľte farbu podľa doplnok oblečenia a zaujímavý "look" je na svete. :-)

Krásne "linkovanie"!

Použili sme: vodové farby Make-up Studio, čiernu ceruzku MaryKay, špirálu Max factor, čiernu linku v pere Dior, mihalnice Flutterlashes.sk.

farebne linky

Autor: Lea Drobná

Zdroj: wink.sk

Foto: wink.sk

Reklama

Video