Kozmetika, ktorú používa aj Angelina Jolie kúpite na Slovensku

DAVID COLBERT MD je medzinárodne uznávaný estetický dermatológ, ktorý je zároveň riaditeľom New York Dermatology Group, s takmer 20 ročnými skúsenosťami. Osobne sa stará o hviezdy ako Adriana Lima, Dita von Teese, Heidi Klum, Angelina Jolie, Brad Pitt či Naomi Watts. Tie sa mu s plnou dôverou zverujú do rúk, aby ich pleť zostala čo najdlhšie krásna, svieža, pružná a hydratovaná.

Dr. Colbert vytvoril unikátnu metódu zdravia a krásy. Poznatok, že koža je schopná mimoriadnej regenerácie po poškodeniach vonkajšími vplyvmi, ktorú získal pri štúdiu hojenia rán, inšpiroval jeho výskum. Jeho produkty preto podporujú samoliečbu pleti, pri ktorej je využitá schopnosť pokožky produkovať novú, zdravú a krásnu pleť. 

Na naliehanie jeho klientov tak bola v roku 2010 vytvorená kozmetická rada COLBERT MD, ktorá počas neprítomnosti jeho klientov replikuje ošetrenie Dr. Colberta s názvom TRIAD. Základom tejto rady je patentovaná technológia QuSome(TM). "QuSome" je jedinečná technológia, ktorá umožňuje zložkám produktov ostať aktívnym až do momentu ich absolútnej absorbcie a spustenia regeneračného procesu kožných buniek. 

Unikátnosť produktov potvrdzuje aj fakt, že si doktor COLBERT vybral ako ambasádorku svojej značky pre Centrálnu Európu tú najpovolanejšiu vo svojom odbore MUDr. Slavomiru Feix. Doktorka Feix je medzinárodne uznávanou dermatologickou lekárkou s praxou po celej Strednej Európe. Vyše 20. ročná práca doktorky Feix je výnimočná práve kvôli kombinácii zručností a skúseností no v neposlednom rade v individuálnom prístupe ku každému svojmu klientovi.

O produktoch Colbert MD

Jedinečné ošetrenie Dr. Colberta nazvané Triad Facial je jeden z najefektívnejších spôsobov starostlivosti o pleť, pri ktorej sa táto obnovuje o čom svedčí aj množstvo náročných klientov a uznávaných celebrít, ktoré sú verné jeho produktom. Ošetrenie Triad Facial je v ostatnom čase prezentované v medzinárodných médiach ako Voque, Elle, Self, Allure a New York Times Science.

Replikovaním postupov ošetrenia Triad Facial vyvinul Dr. Colbert vyživujúcu a obnovujúcu radu Colbert MD. Využívajúc patentovanú QuSome™ technológiu na udržiavanie aktivity a sily účinných zložiek, systém Colbert MD vyživuje práve časti dermy, kde sa uskutočňuje bunečná obnova.

Keďže jeho produkty majú podobnú štruktúru ako bunečné membrány a lipozómy, aktívne zložky obsiahnuté v QuSome™ technológii majú rovnaký účinok, avšak prenikajú hlbšie do pokožky. Aktívne anti-ageing zložky sú obalené vysoko účinnými mikro kapsulami a sú chránené pred vplyvom vzduchu.

Najobľúbenejšie produkty svetových celebrít

1. Purifying Cleanser

Obnovuje pokožku odstraňovaním mastných a povrchových nečistôt, pričom poskytuje jemnú podporu anti-ageing účinkom. Zanecháva pleť čistú, pružnú, hladkú a pripravenú pre ošetrenie radou Colbert MD.

Ako to funguje: Jemne odstraňuje mastné a povrchové nečistoty a denne poskytuje podporu anti-ageing účinkom.

Použitie: Naneste krúživým pohybom na navlhčenú tvár. Opláchnite teplou vodou a dokonale osušte.

Hlavné zložky

Ginko biloba: Čistí pleť a zároveň ju zásobuje antioxidantami a antibakteriálnymi účinkami.

Kyselina mliečna: Poskytuje jemné odstraňovanie nečistôt, bez toho aby vysušovala pokožku. Zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú.

Kyselina salicylová: Pomáha redukovať tvorbu akné a zanecháva pokožku vyváženú.

Alantoín: Pôsobí proti podráždeniu a zároveň pomáha prirodzenej tvorbe buniek.

Bisabolol: Utišuje a harmonizuje pleť.

Wink recenzia: Čistenie pleti Colbert MD si obľúbila každá redaktorka, ktorá ho vyskúšala. Pleť čistí dôkladne, na pleti neostávajú žiadne zvyšky make-upu, ako to býva po iných gélových produktoch. Pleť nevysúša a odporučili by sme ho každému typu pleti.

2. The Serum

Replikuje chemický peeling a laserové tónovanie pleti pomocou kombinácie efektov ako stimulácia a oživenie pokožky, zvýšenie tvorby kolagénu a zjemňovanie štruktúry pokožky. Pomáha obnoviť pružnosť a mladistvý vzhľad pokožky.

Ako to funguje: Podporuje tvorbu nových buniek pod povrchom pokožky pomocou komplexu živín, pričom Stimulate The Serum je dodávané do pokožky patentovanou technológiou QuSome, ktorej výsledkom je pružná a zdravá pokožka.

Použitie: Naneste na čistú pokožku raz denne, ráno alebo večer. Je možné použitie aj pre oblasť krku a dekoltu. Vyhýbajte sa oblasti očí.

Hlavné zložky

Kyselina glykolová: Zvyšuje kvalitu a štruktúru pokožky a znižuje tvorbu pieh.

Gotu Kola: Táto liečivá rastlina pôsobí ako základ pre tvorbu kolagénu, pričom poskytuje vysoký protizápalový účinok.

Výťažok zo zŕn kávy Arabica: Tento silný antioxidant pomáha zabraňovať poškodeniu voľnými radikálmi.

Wink recenzia: Sérum dokáže pleť doslova liečiť. Naša redaktorka so sklonom k akné zaznamenala opravu pleti už po necelom týždni. Redaktorka s pomerne jemnou vyhladenou pleťou zaznamenala príjemné rozjasnenie pleti. Sérum sa rýchlo vstrebáva a nemá mazľavú konzistenciu, ktorá býva pri iných účinných sérach nepríjemná.

3. Nutrify & Protect Day

Vyživujúci denný krém hydratujúci pokožku, ktorý ju chráni pred vonkajšími vplyvmi. Obnovuje nevyhnutné zvlhčovanie, pričom pleti dodáva základné živiny a antioxidanty.

Ako to funguje: Využíva QuSome technológiu, Nutrify & Protect Day regeneruje pokožku na úrovni buniek, pričom dodáva aktívne živiny do dermy a umožňuje tvorbu novej pokožky.

Použitie: Naneste na čistú pokožku raz denne, alebo po použití Stimulate The Serum. Je možné použitie aj pre oblasť krku a dekoltu. Vyhýbajte sa oblasti očí.

Hlavné zložky

Tremella: Prírodný zdroj kyseliny hyalurónovej, ktorého extrakt podporuje kolagénovú syntézu.

Komplex proti vonkajším vplyvom: Trojica ochranných schopností voči vonkajším vplyvom: Koenzím Q10 chráni pokožku pred UV žiarením, Genisteín blokuje voľné radikály a olej kyseliny alfa-lipoovej s Omega 6 doplňuje esenciálne mastné kyseliny.

Tibetské Goji: Zdroj bohatý na vitamíny, živiny a antioxidanty, ktorý zabraňuje výskytu skorých

Wink recenzia: Denný krém je veľmi príjemný. Po gélovom čistení a nanesení séra sa vstrebáva veľmi rýchlo, no nezanecháva pocit suchej pleti, ako to býva pri krémoch, ktoré sa rýchlo vstrebávajú. Pleť sa nám po týždni príjemne hydratovala a získala rozjasňujúci vzhľad.  Túto trojkombináciu produktov Colbert môžeme len odporučiť. V ponuke sú ďalšie výborné produkty ako napríklad očné sérum, očný krém či pleťový olej. Okrem produktov na tvár nájdete v ponuke prípravky na telo.

colbert dva

O kozmetike Colbert MD sa môžete dočítať ešte viac na web stránke www.colbertmd.sk

Reklama

Video