Krásny a jednoduchý spoločenský účes

Nemáte čas a potrebujete sa rýchlosťou blesku zmeniť na princeznú? Postupujte podľa krokov v našej koláži a vyčarujte si krásny účes za pár minút. 

Budete potrebovať lak na vlasy, vlásenky vo farbe vašich vlasov, ozdobu a lesk na vlasy v spreji. Šikovný tip pri kreácii tohto účesu, keď máte čerstvo umyté vlasy a v rukách sa vám šmýkajú, nastriekajte si na nich suchý šampón. Vlasy jemne zlepí, dodá objem a príprava účesu bude ešte kratšia. 

Pripravte si cestičku na stred alebo na bok, ako zvyknete vypnuté účesy nosiť. Rozdeľte si vlasy na jednotlivé pramene a tie postupne točte do rolky. Najprv tie rolky zopnite na temene hlavy väčšou sponou, aby sa vám nepokazili. Vlásenkami poriadne prisponkujte vytvorené rolky na hlave tak, aby sa neroztočili. Môžete ich trošku roztiahnúť a povyťahovať, aby nepôsobili na hlave tak ostro. Spodné pramene takisto zatočte, na pravej aj ľavej strany 2 do seba. Tieto obtočené spodné pramene obtočte okolo pripnutých vrchných prameňoch do drdola a dôkladne pripnite. Hotovo! Môžete vyraziť na akciu! :-)

uces 2 (2)

foto: shutterstock

Reklama

Video