TONI&GUY v spolupráci s najkreatívnejšou londýnskou obuvnou návrharkou Sophiou Webster

TONI&GUY s radosťou oznamuje spoluprácu s aktuálne najvychytenejšou a najkreatívnejšou londýnskou obuvnou návrharkou Sophiou Webster. Sophia vytvorila limitovanú edíciu vlasových produktov, ktorá je inšpirovaná jej letnou kolekciou „Jungle is Massive“. 

Hneď po predstavení svojej prvej kolekcie pre leto 2013, zobrala návrhárka obuvi a doplnkov Sophia Webster svetový módny priemysel útokom. Každá jej kolekcia žiarivých topánok s typickými sloganmi okamžite vyvolá medzi dievčatami nákupné šialenstvo.

TONI&GUY aj túto sezónu zostáva  verný svojej filozofii „štýl od hlavy až po päty“ a opäť spája módny priemysel s vlasovým stylingem, tentokrát v limitovanej edící Sophia Webster. Limitovaná edícia nesie hlavný prvok Sophiinej letnej kolekcie, aztécké vzory v neonových farbách.

Kreatívna spolupráca medzi TONI&GUY a Sophiou Webster vznikla v zákulisí London Fashion Weeku, kde globálny ambasádor produktov TONI&GUY Mark Hampton vytvoril „Cyber Punk“ vlasový styling pre jej prehliadku pre leto 2015. „Bol to fantastický zážitok pracovať zo Sophiou na jej prehliadkach v Londýne. Jej prehliadky sú ako divadelné predstavenia a jej tvorivosť nepozná hranice,“ potvrdzuje Mark Hampton, globálny ambasádor pre produkty TONI&GUY.

Glamour kolekcia stylingových produktov dokáže spraviť z každého týždňa sviatok módy. Je ideálna pre vytváranie vzdušných copov a vyčesaných drdolov, ktoré skvele ladia so Sophiinými farebnými a jedinečnými doplnkami. Limitovanú kolekciu dopĺňajú ešte šampón a kondicionér na jemné vlasy, ktoré vlasy odľahčia hneď po umytí. Ďalej je tu Markova základná zbraň, penové tužidlo pre objem.

 „Pracovať s TONI&GUY a s Markom Hamptonom na vlasovom stylingu pre moje prehliadky ma vždy veľmi baví a som úplne nadšená z toho, že svoju letnú kolekciu 2015 „Jungle is Massive“ môžem posunúť o krok ďalej práve v podobe limitovanej kolekcie TONI&GUY produktov,“ tvrdí Sophia Webster.

Tuto sezónu si vytvor svoj štýl od hlavy až po päty s TONI&GUY a Sophiou Webster

Limitovaná kolekcia obsahuje:

- Šampón pre jemné vlasy

- Kondicionér pre jemné vlasy

- Penové tužidlo pre objem

- Silne tužiaci lak na vlasy Glamour

- Glamour hydratačný sprej pre lesk

- Glamour pasta pre objem

 

Reklama

Video