Súťaž týždňa!

Hrajte teraz s nami o originálne látkové tašky s dizajnom od módnej návrhárky Katky Geislerovej. K tomu získate zásobu žuvačiek Orbit Professional na celý mesiac.    

Čo dokáže zažiariť viac ako diamantový šperk? Čo na žene jednoducho neprehliadnete? Žiarivý úsmev! Zdravý a krásny úsmev je najlepším doplnkom v akejkoľvek sezóne. Nešliapnete s ním vedľa, nikdy totiž nevyjde z módy. Vďaka žuvačkám Orbit Professional ho môžete mať každý deň.

Všimli ste si už, že krásny a široký úsmev na tvári či už televízneho komentátora, šéfa, modelky v časopise, alebo kamarátky dokáže zlepšiť náladu takmer ihneď? Skúste sa chvíľu dívať do zrkadla a usmejte sa. Nálada sa vám začne po chvíli zlepšovať a budete sa cítiť lepšie. A nielen to, s vedomím, že váš úsmev je dokonale krásny a žiarivý, nadobudnete nový pocit sebavedomia.

Žuvačky Orbit Professional chutia skvele, osviežujú dych a je preukázané, že pri každodennom žuvaní prispievajú k ochrane vašich zubov. Obsahujú špeciálne mikrogranule, ktoré stierajú zo zubov zvyšky jedla, odstraňujú povlak z povrchu zuba a zabraňujú vzniku zubného kazu. Žuvačky bez cukru navyše celkovo vyrovnávajú pH v ústach, podporujú tvorbu slín a pomáhajú tak chrániť vaše zuby a znižovať riziko vzniku zubného kazu.

Majte teda Orbit Professional vždy po ruke, rozmaznávajte si svoj úsmev, rovnako ako najobľúbenejšie šperky alebo kabelku. Budete sa s ním cítiť hviezdne a sebavedome. Skvelý, nielen prvý, dojem zaručený!                                          

Odpovedajte správne na otázku "Ktorá spoločnosť má v portfóliu dlhodobo najpredávanejšiu značku žuvačiek Orbit?"

a) Wrigley

b) Candy plus

c) Mentos

orbit (1)

Svoje odpovede nám posielajte na e-mailovú adresu sutaz@wink.sk.

Výhercov vyžrebuje 23.10.2015!

Tešíme sa na vaše odpovede!

Vaša redakcia WINK

Reklama

Video