Ako sa dnes chcete cítiť?

Ako sa dnes chcete cítiť? Nové kombinácie vôní inšpirovaných prírodou sprchovacích gélov Radox ovplyvnia vašu náladu.

Potrebujete si zlepšiť náladu, dodať energiu, upokojiť sa, alebo sa naladiť na romantický večer? Vyskúšajte silu vôní inšpirovaných tými najlepšími ingredienciami z prírody a dostaňte svoje emócie pod kontrolu s pomocou sprchovacích gélov Radox. Vyberať teraz môžete zo 16 variantov, vrátane niekoľkých noviniek. Tie v sebe jedinečným spôsobom spájajú dve ingrediencie, ktoré im   prepožičiavajú svoju vôňu a naladia vás podľa vašich prianí. Stačí už len odpovedať na jednoduchú otázku: Ako sa dnes chcete cítiť?

Čuch je jedným z najdôležitejších zmyslov. Vdychované vône pôsobia na  centrálnu nervovú sústavu a ovplyvňujú emočný stav. Vôňa preto ovplyvňuje našu náladu a psychickú kondíciu významnejšie, ako si uvedomujeme, zároveň je aj účinným a rýchlym spúšťačom spomienok.“ hovorí masérka Magdaléna Kalivodová. „Správnou kombináciou vôní môžeme prispieť k upokojeniu a relaxácii alebo k osvieženiu, stimulácii, radostnejšej nálade, ku zvýšeniu koncentrácie či k posilneniu odvahy a vôle,“ dodáva.

Potrebujete sa upokojiť? Spoľahnite sa na kombináciu vôní harmančeka s jojobovým olejom. Cítite sa slabý? Mäta vo vás prebudí silu. Radi by ste sa naladili na romantickú nôtu? Pomôže sladká vôňa čučoriedky s orchideou. Hľadáte povzbudenie? Svieža, horkastá vôňa grepu podporuje aktivitu a dobrú náladu.

Vyskúšajte si sami, ako na vašu náladu zapôsobí jedinečná kombinácia ingrediencií inovovaných sprchovacích gélov Radox. 

Reklama

Video