Telefón na ešte krajšie selfie fotky

Dizajnový smartfón Lenovo S90 je určený pre fotografovanie a zdieľanie so špičkovými parametrami za rozumnú cenu.

Telefón má vylepšené možnosti fotografovania, dizajn, displej a plynulý výkon.

Selfie vo veľkom štýle

Je to ultraštíhly smartfón, s hrúbkou len 6,9 mm a váhou len 129 g, má päťpalcový Super AMOLED displej s HD rozlíšením (1280x720), ktorý šetrí batériu. Garantuje tak zreteľnejšie zobrazenie aj vonku a prináša živé farby v akomkoľvek prostredí. Ako stvorený pre nás, dámy. 

S90 má predný 8 Mpx fotoaparát s LED bleskom a senzorom BSI, určeným pre autoportrétovanie, teda naše "selfies". Nesklame ani zadný 13 Mpx fotoaparát s automatickým zaostrovaním, LED bleskom a snímačom PureCel™, najlepším vo svojej triede.

Plynulý výkon aj pre náročných

S90 disponuje operačným systémom Android™ 4.4 KitKat a veľkým ukladacím priestorom až 32 GB, ktorý je v tejto cenovej kategórii unikátny. Takisto poskytuje podporu režimu dual SIM, čím vám umožní zostať v kontakte s okolitým prostredím doma aj na cestách. Perfektné, prácu si takto nebudete už nikdy "ťahať" do súkromia.

Dostupnosť

Lenovo smartfón S90 je na Slovensku dostupný od druhej polovice januára 2015 prostredníctvom obchodných partnerov spoločnosti Lenovo. Odporúčaná maloobchodná cena pre S90 je 339 EUR s DPH. 

Tešíme sa na vaše vylepšené "selfies" fotografie! :-)

 

Reklama

Video